Přejít na obsah Přejít na navigaci

Kariéra

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice:

NABÍDKA PRÁCE - HLAVNÍ ÚČETNÍ

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici hlavní účetní.

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: +420 775 708 620. Rádi s vámi osobně probereme možnosti spolupráce a zodpovíme vaše případné dotazy.

Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: info@vspn.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kompletní zpracování mzdové agendy.
  • Roční zúčtování daní, evidenčních listů.
  • Zodpovědnost za účetnictví společností dle českých účetních standardů.
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek, výroční zprávy.
  • Zpracování podkladů pro audity, spolupráce s externími auditory.
  • Zpracování konsolidovaných účetních výkazů skupiny. společností, spolupráce nad konsolidací skupiny
  • Zpracování daňových a DPH výkazů.
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti.
  • Zefektivňování účetních procesů.

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Znalost likvidace nemocenských dávek.
  • Provádění srážek ze mzdy, exekucí.
  • Praxi v jednání s úřady - zdravotními pojišťovnami, správou soc. zabezpečení, finančními úřady apod.
  • Znalost aktuálních legislativních změn a nově vydané novely z oboru personální a mzdové legislativy.
  • Oceníme samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, pečlivost při zpracování mezd.
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Znalost účetního systému Pohoda výhodou.

NABÍZÍME:

  • Osobní rozvoj a další vzdělávání.
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity.
  • Mobilní telefon.
  • Smlouvu na dobu určitou.

NABÍDKA PRÁCE - PŘÍPRAVÁŘ, ROZPOČTÁŘ

Hledáme nového kolegu na pozici rozpočtáře/přípraváře. V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: +420 775 708 620. Rádi s vámi osobně probereme možnosti spolupráce a zodpovíme vaše případné dotazy.

  • Příprava rozpočtů a kalkulace staveb.
  • Vypracování cenových nabídek.
  • Příprava podkladů pro fakturaci a komunikace s investory
  • Vyhodnocování nabídek subdodavatelů, příprava smluv a objednávek.
  • Organizační a administrativní úkony spojené s přípravou staveb.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ stavebního směru.
  • Orientace ve stavebních výkresech.
  • Časová flexibilita, pracovitost a zodpovědnost.
  • Pokročilá znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word), MS Outlook.
  • Uvítáme znalost ve výpočetních programech Buildpower RTS.
  • Praxe v oboru.

NABÍZÍME:

  • Mobilní telefon, notebook.
  • HPP na dobu neurčitou.
  • Práci v malém kolektivu ve stabilní společnosti.
  • Možný nástup ihned nebo po vzájemné dohodě.
  • Odborná školení.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • 8Firemní akce, silná firemní kultura.

NABÍDKA PRÁCE - STAVBYVEDOUCÍ

Hledáme zodpovědného a spolehlivého parťáka, kterému bychom svěřili řízení staveb a jejich plánování. V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: +420 775 708 620. Rádi s vámi osobně probereme možnosti spolupráce a zodpovíme vaše případné dotazy.

  • Práce v oblasti výstavby a rekonstrukce pozemních staveb.
  • Zodpovědné a efektivní řízení stavebních zakázek – řízení staveb od převzetí staveniště po předání hotové stavby (více staveb paralelně).
  • Kontrola projektové dokumentace.
  • Poptávky a kontrola subdodavatelských firem.
  • Plnění zadaných úkolů na stavbách.
  • Vedení malého týmu lidí.

POŽADUJEME:

  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou.
  • Vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru.
  • Znalost MS Office, AutoCAD.
  • Výhodou znalost rozpočtářského programu BUILDPower, KROS apod.
  • Samostatnost, zručnost, pracovitost, spolehlivost.
  • Ochotu cestovat – práce mimo bydliště.
  • Praxi ve vedení stavby min. 2 roky.

NABÍZÍME:

  • Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a praxi.
  • Příspěvek na stravu, volání.
  • Firemní automobil i pro soukromé účely.
  • Firemní akce, silná firemní kultura.